Pas një mungese të gjatë më muzikë këngëtarja e njohur shqiptare Adelina Ismaili  është rikthyer dhe së shpejti do të publikojë bashkëpunimin e saj me reperen Rina.

Adelina ka publikuar vazhdimisht foto të shkëputura nga klipi dhe të gjithëve u ka tërhequr vëmendjen stili i saj.

Motra e saj Zanfina ka vënë re ngjashmërinë e madhe që Adelina ka me aktoren e famshme Monica Bellucci.

Ajo ka publikuar një foto të këngëtares ku shfaqet e veshur me të zeza dhe buzëkuq të kuq dhe pranë fotos ka shkruar:

“Monica Bellucci, kush?”, duke etiketuar motrën e saj.

Në një mendim me Zanfinën kanë rënë edhe fansat të cilët kanë thënë se Adelina ka vërtetë një ngjashmëri të madhe me yllin italian.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All