Mbrëmjen e djeshme, nga Prishtina, gjatë koncertit recital “Hapësira e një ëndrre”, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj, ka ndarë me të gjithë një lajm të bukur.

Çifti shumë i dashur për publikun do të bëhen prindër për herë të dytë. Ka qenë Miriami ajo që e ka dhënë lajmin, teksa është ngjitur në skenë për të kënduar këngën “Dhurata”, dhe përpara interpretimin Albani është shprehur se ia dedikojnë Amelisë dhe engjëllit që po vjen në jetë.

Lajmi është pritur me brohoritma nga publiku, të cilët u surprizuan dhe gëzuan pa masë./E.B-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by (@artistet_shqiptare) on

Foto 1 nga 6


Flash Lajme