Modelja e njohur shqiptare, Emina Çunmulaj, sot feston përvjetorine katërt të martesës së saj, me Sam Nazarian.

Këtë ditë të veçantë për të, ajo e ka kujtuar me disa foto bardhë e zi, nga martesa e saj.

“Dashuria ime, gëzuar përvjetorin! 4 vjet dhe dy vajza të bukura. Jeta është e bukur. Shhhttt, le të bëjmë dhe një tjetër fëmijë”, shkruan ajo./E.B-dritare.net

Foto 1 nga 11


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All