Adrian Gaxha dhe Enur Pakashtica në bashkëpunim për një duet muzikor.Adrian Gaxha me fotografinë e publikuar ka nxitur dyshimet tek fansat e tij për një bashkëpunim me moderatorin e njohur, shkruan lajmi.net.

Ai postoi një imazh nga një studio muzikore ku shihet bashkë me Enur Pakashticën, dhe shkrimi që lindi mendimet për një duet ishte: “Ft Enur Pakashtica”.

Mbetet të shihet nëse një bashkëpunim i tillë do të konkretizohet. U bë një kohë e gjatë që se kemi parë Adrianin në skenën muzikore.

https://www.instagram.com/adriangaxha/?utm_source=ig_embed