Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare, Elseid Hysaj i dha fund beqarisë mbrëmjen e së shtunës. Dasma ishte përrallore, dhe ambienti  në Kalanë e Rozafës, në Shkodër, akoma edhe më shumë.

Ishte ideja e çiftit Elseidit dhe Fiorenzës që ta kurorëzonin dashurinë e tyre te Kalaja e Rozafës.

Në këtë dasmë përrallore ishin rreth 400 të ftuar, të cilët përpos festimeve, shijuan sado pak edhe nga mrekullia e Rozafës.dardania.com

Foto 1 nga 6


Flash Lajme