Këngëtarja shqiptare, Anjeza Shahini prej katër muajsh ka sjellë në jetë vogëlushen e saj, Viktoria. Anjeza nuk ka ndarë shumë foto me Viktorian e vogël, ose nuk e  ekspozon portretin e të bijës.

Së fundmi këngëtarja ka ndarë me ndjekësit në Instagram një video, ku shihet Viktoria e vogël duke hedhur hapat e parë. Viktoria e vogël është në krahët e mikut më të mirë të Anjezës, Chris, dhe teksa përpiqet të shkojë tek i ati, vogëlushja hedh dhe hapat e para.dardania.com


Flash Lajme