Pas disa vitesh marrëdhënie Elseid Hysaj ka celebruar dashurinë e tij me miss-in Fiorenza Lekstakaj. Çifti ka zgjedhur kalanë e Shkodrës për të bërë festën me të ftuarit VIP. Ashtu si shihet edhe nga këto detaje, arredimi ka qenë i bardhë dhe ngjyrë gold, duke kombinuar çdo detajë.

Për rreth 500 të ftuarit kanë interpretuar live disa këngëtare, ku ndër ta edhe Ermal Fejzullahu që ka ngritur peshë të ftuarit.I veshur me një kostum të zi, ai shoqëronte bashkëshorten e cila gjithashtu dukej si princeshë me fustanin e fryrë. Miss-i dukej si një princeshë e vërtetë me fustanin e bardhë. E natyrisht që në këtë festë nuk mund të mungonte edhe djali i tyre 3-vjeçarë. Kujtojmë se edhe mediat italiani i kanë kushtuar një rëndësi kësaj dasme, duke e konsideruar si një nga më të veçantat për këtë verë.

2-7-112357640_1653944954874591_218000950_n (1)1-8-164804818_312622602951079_3018497488005890048_n64968941_372318526971650_5453085629430628352_n
<
>

Flash Lajme

Më të lexuarat