Ndërsa pak ditë më parë të gjitha mediet aluduan se moderatorja Marina Vjollca është shtatzënë, ka reaguar edhe ajo vetë.

Ishte një foto ajo që ngjalli dyshimet për një shtatzëni të mundshme të Marinës. Në një foto të publikuar në rrjetet sociale shihej Marina dhe Getoari në makinë, këngëtari i kishte vënë dorën në bark moderatores. Pas kësaj të gjitha mediet shkruan se, Marina dhe Getoar do të bëheshin prindër.

Por siç duket edhe këtë herë, ishte thjesht një aludim. Pasi këngëtarja i ka hedhur poshtë këto deklarata. Ndërsa poston një foto ulur në një kolltuk, një fanse i komenton Marinës: “Po tani që ke vendosur duart në kokë çdo shkruajnë? Që ke dhimbje koke?”

Më pas Marina ia ka kthyer komentin ndjekëses duke shkruar “Fiks”, duke e shoqëruar me një emoji duartrokitje.dardania.com


Flash Lajme

Më të lexuarat