Është publikuar video ku Bebe Rexha shihet.

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha e ka publikuar një video të re në llogarinë e saj në Instagram dhe në të shihet në skena të ‘nxehta’ me një mashkull, shkruan lajmi.net.

Bebe po vallëzonte në ujë derisa kishte veshur bikini që i zbulonin gjoksin derisa djali që po e shoqëron duket se po e shijon çdo moment pranë bukuroshes shqiptare.

Në shikim të parë të gjithë menduan që ai është i dashuri i këngëtares dhe se më në fund e ka ndryshuar stasin por ajo ka treguar se aj është miku i saj më i mirë.

https://www.instagram.com/p/BzFHin-FfjK/?utm_source=ig_embed


Flash Lajme