Reperja e njohur shqiptare është kthyer në kohë.Reperja e njohur shqiptare, Gjira Kajtazi duket se është kapluar nga nostalgjia, sidomos tash kur po e shijon teksa rritet djali i saj, shkruan lajmi.net.

Ajo është kthyer në kohë për ta ndarë me ndjekësit një foto nga koha kur ishte fëmijë dhe pranë postimit nuk ka shkruar asgjë.

Nuk duhet shumë analizë për ta ditur se kush është në foto pasi që Gjira nuk është përfolur ndonjëherë për operacione plastike.


Flash Lajme