Cristiano Ronaldo së bashku me familjen e tij është duke bërë pushimet e verës. Pas Greqisë, destinacioni tjetër është riviera franceze. Por nuk kishte sesi mos të tërhiqte vëmendjen në këto pushime partnerja e tij, Georgina.

  Bukuroshja 25-vjeçare është bërë temë në faqet rozë falë imazheve me bikini që i ka publikuar në Instagram, por edhe përmes fotografive që i kanë kapur fotoreporterët. Çifti ka një fëmijë bashkë, vajzën njëvjeçare Alana Martina, ndërsa Ronaldo i ka edhe tre fëmijë të tjerë, Cristiano Jr dhe binjakët Eva e Mateo.
Flash Lajme