Vip-at e kanë çelur që herët sezonin e pushimeve për këtë verë. Rrjetet sociale janë të tejmbushura me foto nga plazhet e ndryshme në Shqipëri dhe por edhe nëpër botë.

Ndërkohë, postimi i fundit i Oriola Marashit, teksa po pushon në Ksamil, i ka mahnitur të gjithë. Me një peshqir të madh në kokë, por në trup thuajse e zhveshur, modelja e famshme ka treguar linjat e saj perfekte. Çfarë të themi më shumë, shikoni foton./L.F-dritare.net


Flash Lajme