Bomberi i Juventusit, Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij seksi, Georgina janë duke shijuar pushimet në Francë.

E dashura e CR7-ës ka publikuar një foto ku shfaqet të dy si çift duke i dhuruar puthje të nxehta njëri-tjetrit puthje të nxehta në vaskën e jahtit në mes të detit në Nice.

Ylli i futbollit është duke shijuar pushimet bashkë me fëmijë dhe partneren e tij, më të cilën duket se është i dashuruar marrëzisht./Dritare.net


Flash Lajme