Gazetarja, Rudina Xhunga festoi datëlindjen të shtunën. Urime dhe dhurata të shumta mori gazetarja në këtë ditë të veçantë.

Por urimi më i ëmbël dhe i bukur ishte ai i bashkëshortit, Dritan Hilës.

Ndërsa poston foton e gruas së tij në Facebook, analisti Hila shkruan: “Kishte ditelindjen pardje. Nganjëherë më ngatërron me Alanën, p.sh se mos kam fanelën e djersitur apo se kollitem dhe duhet të vizitohem. Edhe 100 të uron burri.”

Rudina Xhunga dhe Dritan Hila janë dy nga gazetarët dhe moderatorët më të suksesshëm politikë në vendin tonë. Ata janë të martuar prej disa vitesh dhe janë prindër të një vajze 6-vjeçare, Alana.dardania.com

Foto 1 nga 4


Flash Lajme