Stafi i së ‘Dielës shqiptare’ kanë festuar fundin e sezonit të këtij viti në jug të vendit. Moderatori Ardit Gjebrea ka ndarë me ndjekësit disa momente nga festa e  mbrëmshme.

Pas performancës së Juljana Pashës, Lindi Islamit dhe Venera Lumanit, nuk kishte si Gjebrea të mos rrëmbente mikrofonin për t’ia marrë edhe ai këngës. Së bashku me Pirro Çakon, kënduan hitin e pazëvendësueshëm ‘kuturu’. Rrallë e  për mall mund ta shohësh Gjebrean duke kënduar si dikur, ndaj ndjekësit me komente poshtë videos, kërkuan rikthimin e tij në muzikë./L.F-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by (@arditgjebrea) on


Flash Lajme