Bes Kallaku, sot ka ndarë një video qesharake në profilin e  tij Instagram. Ai ka postuar në video të marrë nga kamerat e sigurisë ku kishte parkuar makinë. Teksa ai po merrte lodrat e Ajkës nga bagazhi, një lodër i ra në tokë.

Besi vrapo ta merrte “si futbollist”, por rrëshqiti, dhe sa nuk theu qafën, në dysheme. Të gjithë shpërthyen në të qeshura.

View this post on Instagram

A post shared by (@bes_kallaku) on

Poshtë videos Besi shkruan: “Kur bien lodrat e Ajkës nga makina, dhe baba do me i kap si futbollist”./E.B-dritare.net


Flash Lajme