Edhe pse nuk e kanë pranuar zyrtarisht lidhjen e tyre, në rrjetet sociale tashmë Arbana dhe Eduarti janë një nga çiftet më simpatike. Dyshja është duke bërë pushimet e tyre në Puglia të Italisë.

Në Instagram ata kanë postuar foto vetëm, por nga i njëjti vend.Kanë qenë komentuesit ata që i kanë zbuluar destinacionin moderatores dhe regjisorit.  “Alberobello”– i shkruan një komentues Eduart Grishaj  “Aleberobello, afër Puglias, kënaquni,”– shkruan një ndjekëse në profilin e Arbana Osmanit, çfarë konfirmon edhe njëherë lidhjen e dyshes.


Flash Lajme