Dukesha e Sussex, akuzohet për shkelje të etikës së Wimbledon. Pse? Sepse kur shkoi për të takuar tenisten dhe miken e saj të ngushtë, Serena Williams, ajo kishte veshur xhinse.

Meghan shkoi të bëjë tifozeri për Serenën veshur me një xhaketë sportive dhe një palë xhinse.

Por sipas disa burimeve mbretërore, ajo nuk duhet të ishte lejuar në  Royal Box për shkak të veshjes së saj.

Siç duket në klubin e tenisit, nuk lejohet të veshësh xhinse, dhe për dukeshën paska qenë një problem i madh për t’u futur brenda.dardania.com

Foto 1 nga 5


Flash Lajme