Ledri Vula është një nga personazhet vip më të dashur për publikun shqiptar, dhe jo vetëm. Sot ai ka ditëlindjen dhe bëri 33 vjeç. Këtë e ka treguar përmes një postimi në Instagram.

“33”, ka shkruar Ledir poshtë fotos, dhe menjëherë fotoja e tij është mbushur me komente nga fansa, kolegë e miq të dashur të reperit.

Ai është në kulmin e suksesit, dhe  mund të themi me bindje se, në tregun muzikor shqiptar Ledri është një nga më të mirët.

Së fundmi ai ka publikuar tre projekte verore hit, këngën e titulluar “Rio”, “Kiss Kiss” dhe MEM”, të cilat dëgjohen kudo, në makinë, palzh, pishina e klube nate./E.B-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by (@ledrivula) on


Flash Lajme

Më të lexuarat