Marina Vjollca kohët e fundit, është përfolur për një shtatzëni të mundshme, pas fotove që ka postuar në Instagram, nga pushimet.

E gjitha nisi kur ajo ishte në Londër, kur postoi një foto nga makina, dhe duart e saj dhe të Getorit ishin vendosur mbi barkun e moderatores.

Më vonë thashethemet vijuan me fotot e postuara nga ishulli ku po pushonin. Marina postoi disa foto ku barkun e mbulonte me një kapelë.

Së fundmi, Marina Vjollca vendosi t’u jap fund të gjithë fjalëve që po qarkullojnë në media, duke nxjerrë në Instagram disa foto ku shfaj me barkun zbuluar dhe fare të sheshtë.

Ky mund të ketë qenë një mesazh pa fjalë për të gjithë ata që aluduan shtatzëni./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat