Luana Vjollca shumë shpejt do të na sjellë projektin e saj më të ri, në bashkëpunim me artistin australian, Faydee.

Luana Vjollca, duke qenë se sekreti i bashkëpunimit, iu zbulua, ka përshëndetur përmes një video të gjithë ndjekësit e saj , përmes një video me Faydee, ku falsin shqip.

Faydee dëgjohet teksa thotë, “Faleminderit” dhe “Të dua shumë”, ndërsa poshtë videos Luana shkruan: “Më në fund po ju tregoj…Faydee është një artist i mrekullueshëm”./E.B-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by (@luanavjollca) on


Flash Lajme

Më të lexuarat