Disa nga vajzat e njohura janë aq të merakosura pas formave fizike, sa një pjesë e madhe e ditës së tyre kalon në palestër.

Ndër to Aurela Gaçe, Aulona Musta  dhe Soni Malaj, prej vitesh i janë dedikuar përkujdesit ndaj trupit.

Edhe pse shumë të angazhuara, nuk ka justifikime që ata të mos e gjejnë kohën për palestrën. Madje edhe gjatë pushimeve, nuk dinë të ndalen.

Të treja nëna, sot ata kanë një trup për t’u patur zili. Me forma po e po,  por edhe me shumë muskuj. Ndaj themi që bëni mirë të mos ngatërroheni me ta, krahu i gocave është më i forte se i disa çunave bashkë./L.F-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by (@aurelagaceofficial) on

View this post on Instagram

A post shared by (@aurelagaceofficial) on

View this post on Instagram

A post shared by (@aulonamusta) on

View this post on Instagram

A post shared by (@soni_malaj) on


Flash Lajme

Më të lexuarat