Këngëtarja e muzikës shqiptare, Soni Malaj, me anë të një postimi në faqen e saj në instagram, ka lajmëruar të gjithë fansat për një këngë të re. Këtë herë ajo do të sjellë një bashkëpunim me rreperin e njohur nga Kosova, Agon Amiga dhe këngëtarin Daim Lala.

View this post on Instagram

A post shared by (@soni_malaj) on

Kënga titullohet “Të fala” dhe pritet të publikohet së shpejti./L.F-dritare.net


Flash Lajme