Instagrami në këto ditë të nxehta vere është mbushur me foto nga pushimet e vipave. Shumë prej vajzave të showbizit e ekspozojnë trupin e tyre dhe format e palestruara.

Por boll më me ta. Vajzat topolake, pak të mbushura kur marrin një kile më shumë, ajo i kthehet  në nur. Nuk po themi se vajzat që kemi përmendur, janë të shëndosha. Aspak. Por ata që se kanë belin shumë të hollë, vërtetojnë përfundimisht se topolaket janë më të ëmblat./L.F-dritare.net

Fifi

Rudina Magjistari

Elona Duro

Dalina Buzi

Juljana Pasha

Remzie Osmani

Shyhrete Behluli


Flash Lajme

Më të lexuarat