Moderatoja Elita Rudi është një nga vajzat e showbizit, e cila njihet për bukurinë e saj natyrale.

E mbushur, me fytyrë të rrumbullakët, buzë të mëdha dhe flokë të gjatë e të zinj.

Ndalemi pak te flokët e saj. Mesa duket moderatoja paska vendosur t’i presë, dhe pyet fansat e saj a janë dakord që ajo t’i bëjë të shkurtra.

“Flokët janë gjysma e bukurisë”, thonë të moshuarit, ndaj mendojmë se ajo do të bënte gabim nëse do t’i priste.

Të gjithë dëshirojnë të kenë flokët e saj, të gjatë e të shëndetshëm. Ndaj, Elitë, mirë do të ishte të mos e bëje këtë gabim, sepse do të pendohesh./E.B-ditare.net

Foto 1 nga 10


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All