Luana Vjollca këtë vit i është dedikuar muzikës duke sjellë projekte muzikore të një pas njëshme, në bashkëpunim me artistë të njohur shqiptarë e të huaj.

Sot ajo ka publikuar hitin e saj të radhës, që e ka sjellë sëbashku me artistin australian Faydee.

Kënga titullohet “Yalla Habibi”, dhe me siguri këtë verë do të jetë një nga këngët më të dëgjuara./E.B-dritare.net


Flash Lajme