Aktorja e njohur turke, që ka luajtur në serialin “Kurt Seit dhe Sura”, dhe së fundmi në një rol në serialin “Kosem” Farah Zeynep Abdullah ndodhet në Shqipëri dhe po kalon pushimet në bregdetin tonë.

Aktorja turke, ndodhet në Ksmail. Nga ku ka hedhur edhe një foto të qenit të saj.

Duket se Shqipëria ka qenë distinacioni i kësaj vere, për aktoren e njohur turke./ I.M-Dritare.net


Flash Lajme