Këngëtarja Tuna Sejdi sot feston ditëlindjen.Sot është një ditë e rëndësishme për Tunën, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja Tuna Sejdi sot feston ditëlindjen dhe ka mbushur 34 vite jetë. Se sot është një ditë e veçantë për të ajo ka treguar nëpërmjet publikimit të një fotografie të postuar në Instagram.

“A e din qe e kam ditelindjen? – e pyeta.- E di. E di qe edhe kurr s’ki mu mbush me mend.”, ka shkruar ajo pranë postimit ku edhe ka pranuar urime të shumta.


Flash Lajme