Një Dukeshë mahnitëse si Kate Middleton nuk mundi ta fshehë sharmin dhe bukurinë, ndërsa ajo dhe burri i saj, princi Uilliam shkuan për të parë Federerin që mori Djokoviçin në luftë për kupën e nëntë të Wimbledon.

Kate dukej mahnitëse me një fustan bojë qielli nga Emilia Wickstead. Fustanit mahnitës, Dukesha i bashkëngjiti edhe një palë këpucë dhe çantë bezhë, informon dritare.net

Stadiumi ishte i mbushur plot me të famshëm, ndër ta: Jeff Bezos me të dashurën e tij Lauren Sanchez, aktori Benedict Cumberbatch dhe modelja Kendall Jenner etj, etj.dardania.com

Foto 1 nga 16


Flash Lajme