Dukesha e Sussex dhe princi Harry kanë mbërritur në premierën e ‘The Lion King’. Meghan është fotografuar teksa përfarohet me superstaren, Beyonce.

Dukesha e Sussex zgjodhi të vishej komplet me të zeza në këtë event, shkruan dritare.net

Çifti mbretëror do të shohë xhirimin e filmit klasik të viteve 1990. Paraqitja e Meghanit në këtë event na mahniti, megjithëse dukesha ia del gjithmonë të na marrosë me daljet e veshjet e saj.

Kjo ishte dalja e parë për Meghan në një event kaq të madh që pas lindjes së Archies së vogël.dardania.com

Foto 1 nga 36


Flash Lajme