Tuna Sejdi para dy ditësh festoi ditëlindjen.  Ajo mbushi 34 vjeç dhe sot ka një mesazh reflektimi. Përmes një postimi në Instagram, Tuna shkruan se, sot është e lumtur për atë që është.

Jeta sipas saj është një shkollë që të formëson.

“Në datën e lindjes time hodha shikimin prapa. Asgjë nga e kaluara nuk do t’kisha ndryshuar…. asgjë… hmmmm. gjithçka në jetë është shkollë që të formëson. Jam e lumtur me veten time sot.”, shkruan ajo./E.B-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by (@tunasejdi) on


Flash Lajme