Lidhja e këngëtares Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj ka qenë një nga më të komentuarat këtë vit, në mediat rozë.

Sot Genc Prelvukaj ka ditëlindjen dhe bën 38 vjeç. Një urim të shkurtër, por me dashuri i ka bërë Eni, Gencit.

“E bekuar që të kam në jetën time. Gëzuar ditëlindjen dashuri. Ji gjithmonë i mrekulluesëshëm”, shkruan Eni në Instastory./E.B-dritare.net


Flash Lajme