Reperi nga Shkupi i njohur me nofkën fatosbomba ka lansuar një këngë të re FreeStyle e cila ka marrë jehonë nëpër rrjete sociale, njofton agjencia e lajmeve INA.

Në këtë projekt ai flet për realitetin e zymtë në Maqedoninë Veriore, sistemin e dështuar korruptiv dhe problemet e shqiptarëve. (INA)

https://www.instagram.com/p/Bz_YKf_FLZw/


Flash Lajme

Më të lexuarat