Arilena Ara është ndër këngëtaret më in të momentit. Dhe sot për të është një ditë e veçantë. Arilena feston 21-vjetorin e lindjes. Surpriza, dhurata dhe urime të ëmbla e të bukura  e shoqëruan këngëtaren sot.

Por ajo që  bie në sy, direkt sapo hyn në Instastory-n e këngëtares, është superurimi që ka marrë nga menaxheri i saj, Popi Kola.

Gëzuar datëlindjen  Kido! E shkuara, e tashmja dhe e ardhmja e lumturisë sime! 8 vjet histori bashkë dhe 80 më shumë do të vijnë. Bashkë, përgjithmonë, vetëm.”,- shkruan Popi. Ndërsa Arilena ia ka ripostuar me mbishkrimin: “Çdo gjë!”dardania.com

Foto 1 nga 6


Flash Lajme