Pas nëj viti të ngarkuar me punë dhe projekte të reja, Luana ka marrë pushimet. Bjondja seksi ka postuar në rrjetet sociale një foto nga avioni ku dhe ka njoftuar largimin për tu shplodhur.

Por ajo që nuk u pa nga foto, është se së bashku me të është edhe partneri saj, Krena Çoçaj.  Çifti është fotografuar në aeroportin e Malpensa-s në Milano, ku kanë qenë duke bërë check in-in. Luana shfaqej e veshur me një fustan të verdhë dhe kapele mbi kokë, ndërkohë që pranë saj qëndronte Krenari. Duket se pas një muaji të ngjeshur me punë, Luana ka vendosur të pushojë dhe ende nuk dihet se cili është destinacioni i çiftit, por me gjasa vetë bukuroshja do të na i zbulojë.
Flash Lajme