Vazhdimisht në rrjetet sociale nisin sfida të ndryshime, të cilat me shpejtësi përhapen masivisht. Me siguri e keni vënë re sesi ditën e djeshme rrjetet sociale u pushtuan nga fenomeni i plakjes.Në fakt, fjala është për aplikacionin “Face App”, i cili është përqafuar me shpejtësi nga përdoruesit e rrjeteve sociale.

Sfidës së plakjes nuk i kanë shpëtuar as personazh VIP, për të parë sesi do të duken në të ardhmen.

Nëse jeni kurioz të shihni sesi do të duken kur të jenë të moshuar Alban Skënderaj, Julian Deda, Ermal Mamaqi, Armina Mevlani, Eni Koci dhe shumë personazhe të njohur, shfletoni galerinë.

7654321
<
>

Flash Lajme