Mbretëreshë Letizia është një nga zonjat mbretërore që mund të themi me plot bindje, se ka një stil të pakrahasueshëm veshjeje. Ajo jo vetëm vishet bukur, por edhe lirë.

Në daljen e saj të fundit në publik, kishte veshur një fustan me mëngë të shkurtra dhe shumë të rehtshëm.

Edhe pse është mbretëresha e Spanjës, fustani i saj i markës Zara ka kushtuar veteëm 20 dollarë./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat