Është publikua video e Feros me modelen që e kërcënoi Arbenita të mos i afrohet.Ditë më parë kanë qarkulluar lajme se Arbenita është ‘kapur’ me një femër e cila e ‘ngacmonte’ Feron, shkruan lajmi.net.

“Mos u ngatërro me një të dashur të çmendur”, ishin fjalët e Arbenitës në Instagram. Vajza në fjalë nuk është e panjohur për publikun pasi vitin e kaluar ajo ka marrë pjesë në ‘Miss Universe Albania’ dhe quhet Selena Sula.Për “iconstyle.al”, Serena tregoi pozën që kishte shkrepur me Feron, e cila mesa duket e kishte bërë xheloze Arbenitën.

E tani po qarkullon një video e Feros me Serenën e cila duhet se është realizuar vite më parë.

Por cili do të jetë reagimi i Arbenitës tani, mbetet ta shohim.


Flash Lajme