Moderatorja e njohur Rudina Dembacaj është një nga personazhet e ekranit më me pak komplekse në Shqipëri.

Ajo është shumë e drejtpërdrejtë dhe e hapur. Këtë na e tregon gjithmonë jo vetëm në emisionin e saj “Mos i fol shoferit”, por dhe përmes fotove dhe videove që poston në rrjete sociale.

Së fundmi ajo ka postuar një video mjaft interesante, duke mjelë një dhi.

Poshtë videos ajo shkruan se është malësore dhe nuk ka kënaqësi më të madhe sesa të mjelësh një dhi.

“Nuk ka kënaqësi më të madhe sesa të mjelësh një dhi. Rudina Dembacaj, malësore, Shënkoll 2019″, shkruan ajo./E.B-dritare.net

Visualizza questo post su Instagram

Un post condiviso da (@rudinadembacaj) in data:

Foto 1 nga 1


Flash Lajme