Angela Martini është një prej femrave më të bukura shqiptare, ndërsa jeta dhe karriera e saj ndiqet me kërshëri nga fansat e shumtë.

Modelja e popullarizuar numëron mbi 411 mijë ndjekës në Instagram, ku shpërndan fotografi që vënë në pah bukurinë e saj.

Së fundi bukuroshja shqiptare ka publikuar foto ku paraqitet tejet atraktive me një fustan tejet elegant.

Dhjetëra mijëra fansa e kanë pëlqyer fotografinë e saj, ndërkohë që 33-vjeçarja vazhdon të joshë interesimin e publikut me dukjen e saj.

https://www.instagram.com/angela_martini/?utm_source=ig_embed


Flash Lajme

Më të lexuarat