Sot nëna e aktorit të humorit, Julian Deda feston 58-vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë, nuk ka munguar as urimi nga aktori.

Ndërsa poston foton i përqafuar me të ëmën, Juli bën edhe një dedikim super të bukur. Aktori shkruan se, e ëma është paqja dhe dëshira për të ndërtuar familje dhe rritur jetë.

“I shoh sytë e ty. Ata flasin dhe tregojnë se ti Mam je mirësia vetë, je paqja, je dëshira për te ndërtuar familje, për te rritur jete. Gëzuar ditën e lindjes zemra ime! Qofsh gjithmonë e lumtur dhe e qeshur pranë nesh. 
Te dua shume Mam…!”,– shkruan Juli në Instagram.dardania.com


Flash Lajme