Demi Rose vazhdimisht poston foto të bukura dhe provokuese në Instagram. Hijeshia dhe format e saj trupore, e bëjnë modelen të duket fantastike në çdo dalje të saj publike.

Së fundmi, Demi dukej sensacionale, e bukur dhe plot shkëlqim, ndërsa mbërriti në Hollivud, shkruan dritare.net

Demi kishte veshur një fustan mëndafshi të çarë në njërën anë dhe një palë taka të bardha. Modelja zgjodhi t’i mbajë flokët lëshuar.dardania.com

Foto 1 nga 15


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All