Në serialin më të famshëm e ndër më të ndjekur të momentit, “La Casa De Papel” (Shtëpia e Letrës), luan aktori serb, Darko Peric në rolin e Helsinkit.Darko ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram një foto bashkë me kastin e serialit dhe ka falenderuar në disa gjuhë të ndryshme.Mirëpo në sy bie fakti që aktori serb ka shkruar edhe në gjuhën shqipe duke iu thënë fansave: “Faleminderit”.Së fundmi aktorët e serialit u mblodhën në kuadër të premierës së sezonit të tretë që nisi një ditë më parë.


Flash Lajme

Më të lexuarat