• Showbiz
0
Facebook
Twitter
Google+
Pinterest
WhatsApp

E njohur për format e saj të shkëlqyera fizike, avokatja Arnida Çapi nuk ndalet së postuari foto “hot” në rrjetet sociale.

Së fundmi, Arnida ka postuar disa foto në Instagram, ku shfaqet duke ekspozuar të pasmet dhe linjat e saj trupore.

Kujtojmë që në Zgjedhjet Parlamentare të vitit 2013, ajo kandidoi për deputete në Kuvendin e Shqipërisë, por nuk arriti të fitonte.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All