Këngëtari Robert Berisha, njëherësh dhe bashkëshorti i Nora Istrefit, këtë të diel ka postuar një foto të ëmbël në Instagram.

Ai shfaqet me vajzën e tij Renee, portret i një fotoje babë e bijë.

Roberti, ashtu si shumë prindër të tjerë, e ka puthur vogëlushen e tij në buzë.

Roberit dhe Renee kanë një marrëdhënie shumë të ngushtë me njëri- tjetrin, dhe sa herë në fotot e postuara në rrjete sociale shfaqen shumë të lumtur bashkë./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat