Donaldi dhe Bora nuk fshihen më. Dyshja simpatike është në një lidhje prej muajsh, ndaj edhe shpesh postojnë në rrjetet sociale foto nga i njëjti vend. Këtë herë ka qenë aktori ai që ka postuar foto nga pushimet në hije.

Ndonëse në hije, ai shihet në shoqërinë e një femre.Më tej edhe vetë moderatorja ka postuar foto nga bregdeti, duke konfirmuar kështu se gjendet në shoqërinë e të dashurit. Kujtojmë se më herët në rrjetet sociale ka qarkulluar fotoja e Donaldit me vëllain e tij binjak, Romeon në shoqërinë e dy partnereve të tij, Bora Zemani dhe Jonida Maliqi.

auto_-640-0-5d359a4e41a841563794968auto_-640-0-5d359a4f9efd31563794968auto_-640-0-5d359a4acb8341563794969
<
>

Flash Lajme

Më të lexuarat