Ata shijuan pak pushime në vilën e tyre luksoze në liqenin Como.

Pas relaksimit, George Clooney dhe gruaja e tij, Amal u larguan nga Italia, pas drekës me nënën e Amal, Baria dhe miqtë e tyre në hotelin ‘Villa D’este’, informon dritare.net

Amal dukej mahnitëse veshur me një fustan të gjelbër smeraldi, ndërsa mbante për krahu bashkëshortin e saj, të veshur me kostum gri.

Një fustan i gjelbër si ky, mund t’i rrinte kaq bukur vetëm superyllit, Amal Clooney.dardania.com

Foto 1 nga 24


Flash Lajme