Në shkurt, aktorja me origjinë shqiptare, Eliza Dushku, zbuloi se ishte në pritje të një fëmije, ndërsa së fundmi, përmes një postimi në Instagram, ai ka nxjerrë një foto me barkun zbuluar.

Teksa ka realizuar setin fotografik, në ditët e  fundit të pritjes së ëmbël, Eliza shfaqet në foto me barkun e rrumbullakosur, pranë bashkëshortit të saj dhe qenushit./E.B-dritare.net


Flash Lajme