Pas momentit të vështirë që kaloi, kur u vu në qendër të mediave për përdhunimin nga ish i dashuri i saj, Xhisiela Maloku mesa duket po jeton ditë të arta.

Në rrjetet sociale, vajza nga Fushë-Kruja ka postuar foton e një unaze, që ngjason si unazë fejese.Ajo ka treguar një unazë me gurë, mbi kutinë e të cilës shkruhej: Veçanërisht për ty. Nuk dihet nëse ajo dhe djali i deputetit janë rikthyer sërish bashkë, por mesa duket Xhisiela është në prag të fejesës. Kujtojmë se ajo denoncoi ish të dashurin e saj, Rexhep Rraja për përdhunim. Në daljet publike ajo pasi tërhoqi akuzat tha se marrëdhënia e tyre e tillë ishte.


Flash Lajme