Sot miliarderja e njohur Kylie Jenner feston ditëlindjen. Ajo ka mbushur 22 vjeç, dhe sëbashku me vajzën dhe bashkëshortin e saj Travis Scott, po festojnë në Como të Italisë.

Kylie festën e ka nisur ditë më parë, ndërsa sot që është dita e lindjes ajo ka postuar disa foto në Instagram, ku po tregon si po e shijon ditën.

E veshur me një fustan rozë me pupla, Kylie ka pozuar pranë një 22 gjigant të formuar më trëndafila.

Gjithashtu ka postuar detaje të tjera nga dreka, tollumbacet  etj. Plot surpriza të tjera pritet të ketë në vijim./E.B-dritare.net

Foto 1 nga 8


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All